Παναγιώτης Πετράκης Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Παναγιώτης Πετράκης Forum

Ένα forum για τον αγαπημένο ηθοποιό Παναγιώτη Πετράκη!!!Για όλους τους fan του!Γίνετε μέλη και δεν θα χάσετε!
 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Συνέντευξη στο "Tv Ζάπινγκ" (23/1-29/1/2010)

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Anastasia_Admin
Admin
Anastasia_Admin


Αριθμός μηνυμάτων : 153
Ημερομηνία εγγραφής : 27/11/2009
Ηλικία : 30
Τόπος : florina

Συνέντευξη στο "Tv Ζάπινγκ" (23/1-29/1/2010)  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συνέντευξη στο "Tv Ζάπινγκ" (23/1-29/1/2010)    Συνέντευξη στο "Tv Ζάπινγκ" (23/1-29/1/2010)  Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 02, 2010 1:47 am

--------------------------------------------------------------------------------
Εχεις… κάψει αρκετά χιλιόμετρα πριν γίνεις γνωστός στο λεγόμενο πλατύ κοινό. Την… πάλεψες για να φτάσεις εδώ, έτσι;

Ετσι, έτσι! (γέλια). Την… πάλεψα πολύ, όπως λες κι εσύ, έφαγα αρκετά «χαστούκια» και απογοητεύτηκα τόσο που σκεφτόμουν σοβαρά να φύγω εκτός Ελλάδος και να δοκιμάσω… εκτός τις δυνάμεις μου. Ηρθαν, όμως, στη ζωή μου τα «Μυστικά» και η Ελενα Ακρίτα με τον Γιώργο Κυρίτση και όλους τους πολύ άξιους συντελεστές της σειράς με οδήγησαν στην… Εδέμ!!!

Η Ελενα μου έλεγε, όταν τη ρώτησα ποιος ήρωας θα ήθελε να είναι στη σειρά, ότι... ζηλεύει πολύ τον υπέροχο Λουκά.

Γι' αυτό και τον φτιάχνει τόσο δεξιοτεχνικά! Χρωστάω πολλά στην Ελενα και τον Γιώργο. Μου εμπιστεύτηκαν έναν πολύ ενδιαφέροντα ρόλο, που απολαμβάνω και αγαπώ πολύ.

Εχει αρκετό από το χιούμορ σου, φαντάζομαι, ο Λουκάς…

Το κοφτερό χιούμορ ανήκει στους σεναριογράφους. Εγώ απλά το…υπογραμμίζω και το υποστηρίζω με όλη μου τη δύναμη.

Και το «απογειώνεις», πρέπει να καταθέσω εγώ. Είναι πολύ στρέιτ χαρακτήρας ο Λουκάς, αλλά θα κάνει μια…στραβή!

Εμαθα ότι θα πάθει ατύχημα και θα υποκρίνεται ότι έπαθε αμνησία ακόμα κι όταν αυτή θα του έχει περάσει. Τρομερό;
Τρομερό το ότι ξέρεις πάντα περισσότερα από μας! (γέλια). Ωστε… πάει ο γάμος; Σχολάει; Και παθαίνω αμνησία;

Για να βρεις χρόνο να πάρεις τις αποφάσεις σου. Και να παίξεις με όλους και με όλα, με τον τρόπο που σε συμφέρει...

Μμμμμμ, δεν είναι κακό! (γέλια). Μου αρέσει αυτή η εξέλιξη...

Πού λες να… πηγαίνει το σενάριο για Λουκά και Νόρα;

Στο… καλύτερο, αφού τους περάσει από τα σαράντα κύματα. Αλλά με την Ελενα και τον Γιώργο - και κυρίως με τις πολλές ανατροπές που κάνουν - ποτέ δεν ξέρεις. Κι αυτό είναι το ωραίο...

Παράλληλα «σκίζεις» στο «Vendetta» με την απόλυτη «θεά» Νίνα Λοτσάρη και τον εξαιρετικό Κωνσταντίνο Καζάκο. Σούπερ!

Είμαι πολύ ευτυχισμένος που υπάρχω σε δύο δουλειές που τις αγαπώ τόσο πολύ και με εκφράζουν απόλυτα. Κόπιασα για να καταφέρω να κάνω αυτά που αληθινά με εκφράζουν και το απολαμβάνω όσο τίποτα που συμβαίνει αυτό. Οσο τίποτα!

Γίνεσαι και κουμπάρος σύντομα, απ' ό,τι έχω μάθει (γέλια).

Πράγματι, παντρεύω την καλή μου φίλη Αντιγόνη, που είναι ξεχωριστό πλάσμα, υπέροχο και ιδιαίτερο, και χαίρομαι πολύ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://panagiotispetrakis.forumgreek.com
 
Συνέντευξη στο "Tv Ζάπινγκ" (23/1-29/1/2010)
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Συνέντευξη στο Gossip.tv
» Συνέντευξη του Παναγιώτη στο Λοιπόν (07-01-2010)
» Συνέντευξη στον Αθήνα 984 (28-03-2010)
» Συνέντευξη στο site του Mega - 1ος κύκλος
» Συνέντευξη στο "Έθνος"

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Παναγιώτης Πετράκης Forum :: Παναγιώτης Πετράκης :: Συνεντεύξεις-
Μετάβαση σε: